2018 dilekleri

Bugün yılbaşı. 2017 bitiyor, 2018 başlıyor. Benim 2018 dileklerim şunlar;

• Ana Sayfa büyümeye devam etsin, düşünce çeşitliliğinin ve zenginliğinin yaşandığı bir yer olsun
  • Fenerbahçe futbol takımı lig şampiyonu olsun
  • Çocuğumuz sağlıklı büyüsün, Türkçe konuşma ve anlama becerisi gelişsin
  • Atatürk'ü daha çok anlayalım
  • İzmir - Tiran ve Tiran - Barselona direkt uçuslar başlasın
  • Ülkemizde yaşadığımız olağanüstü hayat, olağana dönüşsün
  • Fenerbahçe basketbol takım "yine" Euroleague şampiyonu olsun
  • Masum çocukların yüzü gözü hatırına, devam eden savaşlar bitsin, yeni savaşlar başlamasın, dünyaya barış egemen olsun
  • Hiç şehit vermeyelim, vatan için canını vermeye hazır askerlerimiz yuvalarına sağ salim dönsünler, çocuklarıyla kavuşsunlar
  • Kudüs problemi barışçıl bir şekilde çözülsün
  • Mersin'de açılan Trakya Köfte çok meşhur olsun, Mersin köfteye, köfteci müşteriye doysun
  • İzban'daki yürüyen merdivenler hiç bozulmasın. Bozulursa da İzban ekibi şimdiye kadar olduğu gibi var gücüyle tamir etsin.
  • Ben yeni kafe açayım, iyi elemanları ve çok müşterisi olsun
  • Yeni bir araba alacak param olsun
  • Sağlığım yerinde olsun. Ailemin, sevdiklerimin ve beni sevenlerin sağlıği yerinde olsun
  • Bakırçay Ovası çok bereketli olsun, bu sene çok ürün versin
  • Midyat il olsun

31.12.2017 Geni
1
2018'de herşey herkesin gönlünce olsun, Geni arkadaşımın 2018 dileklerine katılmakla birlikte benim de ilave dileklerim var 2018'den;

• Borsada aldığım hisse, ben aldıktan sonra düşmesin , en yüksek fiyattan satayım:)
  • Başladığım iş zamanında bitsin, beni uğraştırmasın ,tahsilatımı hemen yapayım:)
  • Suriye'deki savaş,yerini barışa bıraksın ve ülkemizde zor şartlarda yaşayan Suriyeliler ülkelerine dönsün.

31.12.2017 Boncukbekir
2
Bildiğim kadarıyla bugün 2025 yılına girdik. Miladi takvim Hz İsa'nın doğduğu gün baz alınarak başladığından dolayı 1400'lü yıllardan günümüze yıl başı denen gün bugün olarak kutlana gelmiş. Fakat daha sonra yapılan bir çok araştırmaya göre Hz İsa milad denen yıldan 6 yıl önce doğmuştur. Bugünkü Grogeryan takviminin kurucusu olan Papa Grogori zamanında Roma'da 0 rakamı olmadığı için miladi takvim 0 dan değil 1 den başlamıştır. Bu da 7 yıllık bir sapma olduğunu gösteriyor. Ayrıca Kur-an'ı Kerim'e göre Hz İsa sıcak bir yaz gününde doğmuştur. Neyse yalanlar içinde dolanıp duruyoruz zaten... Yarın ki gün ve devamındaki günlerin vatanımız ve milletimize hayırlar getirmesi dileğiyle.
01.01.2018 Ahmet
2
daha iyi hizmet verebilmek için çerez (cookie) kullanıyoruz. detaylı bilgi için tıklayın