Arif v 216

Cem Yılmaz'ın sermayeden yediği başka bir filmidir. "Benim aklımda süper bir film projesi var, güzel bir senaryo yazdım" gibi değil de sanki "abi seneye bir film yapmamız lazım, oyuncular zaten hazır, Gora'nın da belli bir kitlesi var zaten, para da var, hadi bismillah" diyerek giriştiği bir projeye benziyor. Onca yıllık Cem Yılmaz sempatizanı olarak az çok olumsuz görüşler olsa da eşimle kırk yılda bir olan sinema hakkımızı kullanarak 3 saatimizi heba ettiğimiz bir film oldu. Bir kere hafif bir tebessümün dışında en ufak bir gülme eylemimiz olmadı, salondan bir kaç kişiden sadece gülme sesi geldi ama onlar da akıllarına başka birşey gelmiş de gülmüş gibi geldi bana. Küfüre bir alerjim olmamasına rağmen, sadece güldürmek amacıyla ve gereksiz sayıda olunca antipatik bir ortam oluşuyor. Parayı boşverdim, 3 saatimi harcadığım için oldukça sinirlendim; ayrıca daha çok sinirlendiğim konu medyada gereksiz bir reklam var, sanki millet beğenmeye mecburmuş gibi bir hava oluşmuş. Bir ünlü kız çıkmıştı, seyrettiğim en kötü film falan deyince millet köşesinde bile kızı eleştirdi, yok 9 milyon harcanmış filme falan. Kardeşim parayı bastıran Oscar'ı alabiliyor mu da para hesabı yapıyorsunuz. Kötüyse kötü o kadar!!
22.01.2018 hosaf
3 1
daha iyi hizmet verebilmek için çerez (cookie) kullanıyoruz. detaylı bilgi için tıklayın