Fenerbahçe - Vardar (24 Ağustos 2017)

İlk maçı 2-0 kaybettik. 3 farklı galibiyet lazım. Bakalım Aykut Kocaman maçtan sonra ne diyecek?
24.08.2017 Geni
TSİ 20:30'da başlayacak olan karşılaşmayı Polonya Federasyonu'ndan Daniel Stefanski yönetecek.

İlk onbirlerin şu şekilde olması bekleniyor;

Fenerbahçe;
Kameni
Isla
Neustadter
Martin Skrtel
İsmail
Mehmet Topal
Ozan Tufan
Dirar
Mathieu Valbuena
Alper Potuk
Robin Van Persie

Vardar;
Gacevski
Hambartsumyan
Velkovski
Novak
Demiri
Nikolov
Spirovski
Kojasevic
Felipe
Blazevski
Barseghyan
24.08.2017 Geni
İlk maçta olduğu gibi bu maçta da fenerbahçeli oyuncular bal yapmayan arılar topluluğu gibiydiler. Kısa paslar, uzun paslar, çalımlar ama sonuç sıfır.
Düşünün, ilk yarının en önemli pozisyonu 39. Dk da geldi fener adına. 2 dakika sonra vardar bizden daha tehlikeli pozisyon yarattı, top direkten döndü.
24.08.2017 Boncukbekir
Ben bu arıların kovanını yakarım.
24.08.2017 Boncukbekir
Sözlerime başlarken Aykut Kocaman'ı tebrik etmek isterim. Bu kadar olanak elde iken Vardar'a elenmek üstün bir başarıdır.

İlk yarı sessiz biterken, ikinci yarıda beklenen goller geldi. 61. dakikada Neustadter Fenerbahçe'yi 1-0 öne geçirirken, Vardar 68. dakikada Jaba Jiguari ve 90+1'de Nikola Gligorov'la bulduğu 2 golle karşılaşmadan 2-1 galip ayrıldı.

Ben Aykut Kocaman'ın kapasitesini bilen bir Fenerbahçe taraftarı olarak 3+ oynamıştım. Kuponum tuttuğu için mutluyum.

Eğer Aziz Yıldırım'da muhakeme becerisi varsa Alex de Souza yarın ilk uçakla teknik direktör olarak Fenerbahçe'nin başına getirilir. Aykut Kocaman'da muhakeme becerisi varsa daha fazla kendisini küçültmeden istifa eder.
24.08.2017 Geni
daha iyi hizmet verebilmek için çerez (cookie) kullanıyoruz. detaylı bilgi için tıklayın