Galatasaray - Karabükspor - 30 Eylül 2017

Süper Ligde ilk altı maç sonunda beş galibiyet bir beraberlik, 16 puanla en yakın rakibinin 3 puan önünde 1. sırada bulunan Galatasaray, milli maç arasına kayıpsız girmek istiyor. 30 Eylül 2017 Cumartesi günü TSİ 19:30'da Türk Telekom Stadyumu'nda Karabükspor karşısına çıkacak. Maç beIN SPORTS 1 ekranlarından naklen yayınlanacak. Galatasaray evinde 3 maçtır kazanırken Karabükspor deplasmanda oynadığı son 3 maçından da galibiyetle ayrılamadı.
27.09.2017 Ozgur
Maçı Alper Ulusoy yönetecek.
28.09.2017 Ozgur
Maça baskılı başlayan taraf Karabükspor oldu. Muslera'nın hatalı pasında pozisyonu değerlendiremediler. Benzer bir pozisyonda orta sahada yaptıkları baskı ile Fernando topu kaptırdı fakat Karabükspor bu pozisyondan da sonuç alamadı. 25. dakika oynanırken 17. dakikada Sofiane Feghouli İle golü buldu ardından da Maicon köşe vuruşundan 22. dakikada skoru 2-0 a getirdi. Görüntü Galatasaray çok pozisyon bulur fakat Karabükspor Galatasaraylı oyuncuları hataya zorlayarak skor bulabilir
30.09.2017 Ozgur
Karabükspor 27. Dakikada Yatabare ile skoru 2-1'e taşıdı
30.09.2017 Ozgur
1
Tudor'un eski takımı Karabük, 27. dakikada Mustapha Yatabare ile farkı bire indirdi.
30.09.2017 Geni
32. Dakikada Karabüksporda oyuna Tanase'nin yerine geçtiğimiz sezon oynanan maçın kahramanı(!) Seleznyov dahil oldu ve girer girmezde kendini ceza sahasında yere attı.
30.09.2017 Ozgur
Bu Barış Başdaş için yeni konu başlığı açıp yazacağım. Gençlere örnek olsun diye bir futbolcu nasıl olmaması gerekli her şey bu adamda mevcut. Kasımpaşa'dan beri takip ediyorum. Bu kadar centilmenlikten uzak, saygısız, vs bir oyuncu görmedim. Hepte ezilen pozisyonunda örnek oyuncu(!) Barış Başdaş'ı tebrik ediyorum.
Bu arada ilk yarı 2-1 Galatasaray'ın üstünlüğü ile bitti.
30.09.2017 Ozgur
16. Sırada bulunan Karabükspor'un yeri asla burası değil. Yatabare ve Poko muhteşem bir oyun oynuyorlar. Bir parantez de Karabükspor defansına açmak istiyorum. Gomis neredeyse hiç bir ortaya vuramadı. Yapılan ortaları mükemmel kestiler. Galatasaray hücumda her şeyi deniyor. Eğer karşısında başka bir rakip olsa 5-6 gol daha bulabilirdi. Karabüksporu skor ne olursa olsun tebrik ediyorum.
30.09.2017 Ozgur
1
Eğer bu pozisyon penaltıysa hakem Karabüksporun 3 penaltısını atladı.
30.09.2017 Ozgur
90+1 Maicon ile skor 3-2 ye geldi ve maç bu skorla bitti.
30.09.2017 Ozgur
Yevhen Seleznyov'un Karabük adına 84. dakikada penaltıdan bulduğu gol Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarlarını umutlandırmıştı ama Galatasaray maçı 3-2 kazandı.
30.09.2017 Geni
daha iyi hizmet verebilmek için çerez (cookie) kullanıyoruz. detaylı bilgi için tıklayın