Konyaspor - Beşiktaş - 16 Şubat 2018

Şampiyonlar Ligi 2. turu Bayern Münih müsabakası öncesinde ligde de kayıp yaşamak istemeyen Beşiktaş 16 Şubat 2018 Cuma günü Konyaspor'un konuğu olacak. Konya Büyükşehir belediye Stadyumu'nda TSİ 20:00'da başlayacak mücadeleyi Alper Ulusoy yönetecek. beIN SPORTS 1 mücadeleyi naklen yayınlayacak.
16.02.2018 Ozgur
Beşiktaş, zorlu Konyaspor deplasmanında 27. dakikada Atiba Hutchinson ile 1-0 öne geçti ve ilk yarı böyle sona erdi.

Ligin devre arasında yaptığı flaş transferlerle kadrosunu güçlendiren Konyaspor mücadeleyi bırakmadı. 60. dakikada Adis Jahoviç ile beraberliği yakaladı.

Hafta içi oynanacak Bayern Münih - Beşiktaş şampiyonlar ligi maçı, Beşiktaş'ın konsantrasyonunu etkilemiş olabilir. Bir Fenerbahçeli olarak Beşiktaş'ın puan kaybından memnun oldum. Dilerim bu puan kaybı, Beşiktaş'ın Bayern maçına iyi konsantre oluşunun ve o maçta istediğini alacağının habercisi olsun, daha da memnun olayım:)
17.02.2018 Geni
Beşiktaş maça istediği gibi başladı ve avantajı da elde etti fakat istediği skoru tutamadı ve zirve yarışında büyük yara aldı. Bu maç özelinde futbolumuzun bilir kişilerine(!) bol bol malzeme çıktı.
* Şenol Güneş'in yedikleri gol öncesi yaptığı Lowe - Vida değişikliği
* Talisca'nın gördüğü sarıkart ve görmediği sarı kart
* Pepe'nin çizgiden çıkardığı top
* Milosevic'in Talisca'ya arkadan sarılması
* Medel Jahovic'e vurdu mu eğer vurduysa kart neden sarı ?
* Volkan Şen ve Caner arasındaki pozisyon penaltı mı ?
* Şenol Güneş'in maç sonu saçmalamaları ve efendi Beşiktaş
* Jahovic'in kendini kurşun yemiş gibi yere atmaları

Maçtan sonra uyuyup kaldım yoksa A Sporda Turgay Demir'i çok izlemek istiyordum.
17.02.2018 Ozgur
daha iyi hizmet verebilmek için çerez (cookie) kullanıyoruz. detaylı bilgi için tıklayın