Gazeteler.com

11 Şubat 1999'dan beri kesintisiz yayın veren ve Türk İnterneti'nin temel taşlarından olan web sitesidir.

Sloganını "habere giden en kısa yol" olarak belirleyen gazeteler.com , kurulduğu günden bugüne kadar Türkçe konuşan internet kullanıcılarının, haberlerin farklı kaynaklarda nasıl yayınlandığını karşılaştırmalarına olanak sağlamış, tek yönlü haber yayıncılığı ile oluşturulabilecek yanıltıcı algı olasılığına karşı, okuyucuların kendi fikirlerini üretmeleri için ihtiyaç duyacakları veri çeşitliliğine erişmesi için en güvenilir araç olmuştur.

2020 yılına gelindiğinde günlük yarım milyon civarındaki oturum sayısı ile, Türkiye'nin doğru habere erişmedeki en güçlü platformu olma özelliğini korumaya devam etmektedir.

Haber kaynaklarının siteye eklenmesinde aceleci davranmayan site yönetimi, "aceleyle ekle - kısa süre sonra çıkarmak zorunda" kal döngüsü yerine, ekleme başvurusu yapan siteleri dikkatle gözlemekte ve daha sonra ekleme yapmaktadır. Bu durum yeni açılan haber sitesi yöneticilerinin pek hoşuna gitmese de, gazeteler.com site yönetimi böyle davranmak zorundadır.

Sitede Türkiye'de yayınlanan gazeteler listelendiği gibi, yabancı yayınlar da mevcuttur.

Site yönetimi ile iletişime geçmek için ana sayfa'ya üye olup, gazeteler kullanıcısına özel mesaj gönderebilirsiniz.
23.05.2020 Gazeteler
5 1 1
Yakından takip ettiğim site. Aylar önce PM atmıştım lakin dönüş olmadı umarım sağlığı sıhhati yerindedir.
25.12.2020 halkgazetesi
Çok emek var bu sitede.
27.12.2020 Geni
1 1
Yerli ve yabancı kaynaklar; ulusal, yerel, konulu gazeteler! Habere giden en kısa yolun kendisidir.
28.12.2020 omar
Sevgili gazeteler.com admini. 30 Nisan 2020 tarihinden beri geri dönüşünüzü bekliyoruz. Yerel Haberler için sitenize eklenme talebimiz mevcut. Değerlendirmenizi rica ederiz.
30.01.2021 Dkha
1
daha iyi hizmet verebilmek için çerez (cookie) kullanıyoruz. detaylı bilgi için tıklayın