Prefabrik ev

Prefabrik ev 90 metre²'den daha büyük standart prefabrik evlerde bulunan odalar, antre (hol), salon, banyo, tuvalet ve standart olarak gelen odalardır. İstekleriniz doğrultusunda yine üzerinden değişiklik yapılabilir nitelikte olan prefabrike konutlar, zevklerinize uygun olarak dizayn edilebilir. Yine metre² olarak zemini büyüyen modellerde ebeveynler için ektra olarak tuvalet ve banyo veya duşakabin bulunmaktadır. Aynı şekilde istenirse çocuklar içinde aynı sistem kurulabilir. Gerekirse oda sayısı arttırılabilir veya küçültülerek farklı alanların büyütülmesi sağlanabilir. Dilerseniz verandaya sahip bir eviniz dahi olabilir. Verandalı ve bankonlu prefabrik evler rüyalarınızı değil arsanızı süsleyebilir.

Prefabrik konutlarda standart olarak gelen imalat ve üretim özelliklerinden biriside kullanılan fibercement kaplamasıdır. Fibercement, alçı içerikli ve ağaç - beton ile karışımdan imal edilen alternatif ürünler gibi kısa ömürlü değildir. Birkaç yıl sonra değiştirmeniz, nem, su veya rutubetten çürüyenleri yada renk değiştirenleri yenilemeniz gerekmez. Kesinilkle alçı, ağaç veya betondan imal edilen ürünler gibi yanmaz ve küçük darbeler ile çürüyerek kırılmaz, çatlama yaparak sızdırma yapmaz. Basit demir civatalar ile tutturularak imalat maliyetinden kaçınılma gibi bir lüksü yoktur. Çelik konstrüksiyon yapıya bağlantısı sağlanırken civata - somun kullanılarak tutturulur ve demontabl özelliği yani kolayca demonte olma özelliği kazandırılır. Bunun prefabrik ev sahiplerine avantajı ise, prefabrike konutun büyütülmesi veya bir yerden başka bir yere taşınması gibi durumlarda kolayca demonte edilmesi sağlanır ve masraf maliyeti sıfıra kadar düşürülebilir. Alternatif ürünler ise fibercement kadar sağlam olmaması sebebiyle yakın bir diğer yerden civatalanırken çatlayıp kırılır. Buda size komple bir plakanın değişmesine yani yüksek bir maliyete neden olur. Bu yüzden alternatif üreticiler bunun gibi değişiklik işlerine garanti vermemekte, oluşabilecek işçi hatalarına karşı ek masraf talep etmektedir.

Bugün piyasadaki tüm basit üreticiler ile görüşme sağlama şansınız varsa veya daha önce görüştüyseniz aynı şeyleri duymuş olmalısınız. Bu sebeple önce alacağınız prefabrik konutun kurulumdan sonraki hallerinide göz önünde bulundurarak üretici garantisi ile almalısınız. Size sağladığı avantaj ve dezavajlar için çözümleri veya planları nelerdir öğrenmelisiniz. https://prefabrik.com müşterilerine istediklerini temin etmeden önce, karşılaşabilecekleri hakkında bilgi vermekten çekinmez. Piyasanın lider kuruluşu olduğundan dolayı, müşterilerine ticari boyutta yaklaşmaktan ziyade, onların ne isteyebileceklerini ve gelecekteki gereksinimlerinide sorarak prefabrik ev projesini ona göre detaylandırır ve detaylarını aynen müşterisine ince ayrıntılarına kadar anlatır. Aldığı ürünün tüm detaylarını bilen müşterinin aklında soru işaretleri kalmaz ve gönül rahatlığı ile sonsuz güveni yaşar.

Fiyatları konusundada cazip seçenekler sunan Prefabrik yapı bütçenizi sarsmadan, gelecekte olacak yatırımlarınızı veya devam eden harcamalarınızı etkilemeden ödeme imkanları sağlar. Gerekirse banka kredilerini ve ödeme seçeneklerinide planlayan Prefabrik ev uzun yıllar memnuniyet yaşayacağınız prefabrik ev ve prefabrik konut imalatını ve üretimini sunar. Kalite standartları ve sertifikaları ile sadece Türkiye'deki insanlar tarafından değil uluslar arası birçok yerde satışlarını gerçekleştirmektedir. Buna tüm Avrupa ülkeleri, Afrika Kıtası ülkeleri, Arap Emirlikleri, Rusya, Çin gibi ülke ve bölgelerde dahildir. Prefabrike ev standartlarını korumak için kalitesinden asla ödün vermeden politikasını elden bırakmaz. Vizyonunu ve Misyonunu çok iyi değerlendirir.
26.04.2021 prefabrik
daha iyi hizmet verebilmek için çerez (cookie) kullanıyoruz. detaylı bilgi için tıklayın