Prefabrik ev

Prefabrik ev 90 metre²'den daha büyük standart prefabrik evlerde bulunan odalar, antre (hol), salon, banyo, tuvalet ve standart olarak gelen odalardır. İstekleriniz doğrultusunda yine üzerinden değişiklik yapılabilir nitelikte olan prefabrike konutlar, zevklerinize uygun olarak dizayn edilebilir. Yine metre² olarak zemini büyüyen modellerde ebeveynler için ektra olarak tuvalet ve banyo veya duşakabin bulunmaktadır. Aynı şekilde istenirse çocuklar içinde aynı sistem kurulabilir. Gerekirse oda sayısı arttırılabilir veya küçültülerek farklı alanların büyütülmesi sağlanabilir. Dilerseniz verandaya sahip bir eviniz dahi olabilir. Verandalı ve bankonlu prefabrik evler rüyalarınızı değil arsanızı süsleyebilir.

Prefabrik konutlarda standart olarak gelen imalat ve üretim özelliklerinden biriside kullanılan fibercement kaplamasıdır. Fibercement, alçı içerikli ve ağaç - beton ile karışımdan imal edilen alternatif ürünler gibi kısa ömürlü değildir. Birkaç yıl sonra değiştirmeniz, nem, su veya rutubetten çürüyenleri yada renk değiştirenleri yenilemeniz gerekmez. Kesinilkle alçı, ağaç veya betondan imal edilen ürünler gibi yanmaz ve küçük darbeler ile çürüyerek kırılmaz, çatlama yaparak sızdırma yapmaz. Basit demir civatalar ile tutturularak imalat maliyetinden kaçınılma gibi bir lüksü yoktur. Çelik konstrüksiyon yapıya bağlantısı sağlanırken civata - somun kullanılarak tutturulur ve demontabl özelliği yani kolayca demonte olma özelliği kazandırılır. Bunun prefabrik ev sahiplerine avantajı ise, prefabrike konutun büyütülmesi veya bir yerden başka bir yere taşınması gibi durumlarda kolayca demonte edilmesi sağlanır ve masraf maliyeti sıfıra kadar düşürülebilir. Alternatif ürünler ise fibercement kadar sağlam olmaması sebebiyle yakın bir diğer yerden civatalanırken çatlayıp kırılır. Buda size komple bir plakanın değişmesine yani yüksek bir maliyete neden olur. Bu yüzden alternatif üreticiler bunun gibi değişiklik işlerine garanti vermemekte, oluşabilecek işçi hatalarına karşı ek masraf talep etmektedir.

Bugün piyasadaki tüm basit üreticiler ile görüşme sağlama şansınız varsa veya daha önce görüştüyseniz aynı şeyleri duymuş olmalısınız. Bu sebeple önce alacağınız prefabrik konutun kurulumdan sonraki hallerinide göz önünde bulundurarak üretici garantisi ile almalısınız. Size sağladığı avantaj ve dezavajlar için çözümleri veya planları nelerdir öğrenmelisiniz. https://prefabrik.com müşterilerine istediklerini temin etmeden önce, karşılaşabilecekleri hakkında bilgi vermekten çekinmez. Piyasanın lider kuruluşu olduğundan dolayı, müşterilerine ticari boyutta yaklaşmaktan ziyade, onların ne isteyebileceklerini ve gelecekteki gereksinimlerinide sorarak prefabrik ev projesini ona göre detaylandırır ve detaylarını aynen müşterisine ince ayrıntılarına kadar anlatır. Aldığı ürünün tüm detaylarını bilen müşterinin aklında soru işaretleri kalmaz ve gönül rahatlığı ile sonsuz güveni yaşar.

Fiyatları konusundada cazip seçenekler sunan Prefabrik yapı bütçenizi sarsmadan, gelecekte olacak yatırımlarınızı veya devam eden harcamalarınızı etkilemeden ödeme imkanları sağlar. Gerekirse banka kredilerini ve ödeme seçeneklerinide planlayan Prefabrik ev uzun yıllar memnuniyet yaşayacağınız prefabrik ev ve prefabrik konut imalatını ve üretimini sunar. Kalite standartları ve sertifikaları ile sadece Türkiye'deki insanlar tarafından değil uluslar arası birçok yerde satışlarını gerçekleştirmektedir. Buna tüm Avrupa ülkeleri, Afrika Kıtası ülkeleri, Arap Emirlikleri, Rusya, Çin gibi ülke ve bölgelerde dahildir. Prefabrike ev standartlarını korumak için kalitesinden asla ödün vermeden politikasını elden bırakmaz. Vizyonunu ve Misyonunu çok iyi değerlendirir.
26.04.2021 prefabrik
Mükemmel bir yazı olmuş.
31.05.2021 prefabrik
17 Ağustos 1999 depremi ülkemiz insanları için büyük bir kayıba yol açmıştı. Daha eski bir teknoloji olan prefabrike konutlar bu dönemde insanların ufkunu açtı ve belkide milyonlarca insanımız bu dönemde prefabrike konutlar nedir? hangi amaçla veya hangi teknolojiyle üretilir? gibi soruları ve cevapları öğrendi. Bu bizim için bir kayıp sayılsada o dönemde onlarca hatta yüze yakın dünya ülkesindeki kentleşme yapıları prefabrike konutlardan oluşmaktaydı. Bu dönemde de aynı sektörde olan Prefabrik.com firması 1989 yılından bu yana Türkiye ekonomisine ve kentleşmesine gerek birey olarak gerekse ticari olarak büyük katkılarda bulunmaktan büyük haz duymuştur. 20 yıla yakın süredir bu sektörde bu işi en iyi yapan dünya liderleri arasında bulunan ve uluslar arası bir öneme sahip Prefabrik.com, prefabrik konut üretimine en yüksek ve en son teknoloji ile devam etmektedir.

Bunlardan en yenisi kaynaksız yapı teknolojisi olan civatalama sistemi ile çelik konstrüksiyon ve kaplama oluşturulmasıdır. Şuan ülkemizde sadece tarafımızdan üretilen ve geliştirilen bu sistem ile prefabrike konutları oluşturan taşıyıcı sistem profillerinin kaynak ile değil civata ve somun ile kurulmasından oluşmaktadır. Kullanılan civata ve somunlama sistemi bilinenin aksine farklı bir sistem oluşturduğundan detayları için sizleri showroom'larımıza bekliyoruz. Kesinlikle paslanmayan ve deforme olmayan bu çelik konstrüksiyon yapı üzerine kaplama ve giydirme yapılarak prefabrike konutlar üretilir. Kullanılan diğer bir önemli teknoloji ise fibercement ile kaplama yapılması, böylece yangın faktörünü sıfıra indirmek, demonte özelliği sayesinde prefabrik konutun https://prefabrik.com/ minimum zarara tabi tutulması ve gelecekteki değişikliklerde prefabrik konutların zarar görmesini ve masraf çıkartmasını sıfıra indirmektir.

Kullanılan diğer bir teknoloji ses ve ısı yalıtımını %99 oranında azaltarak ömür boyu aradığınız huzuru ve keyifi size sunmaktır. Apartman dairelerinin ve yeri gelirse müstakil olan kendi evinizin vermediği sessizliği ve huzuru bulacaksınız. Ahşap konutlar bu sebeple daha az seçilirler fakat prefabrike konutların ahşap kaplama seçenekleriyle, zevklerinize uygun hale getirilebilirler. Kaplama görünüş ve renkleri tamamen sizin zevkleriniz doğrultusunda olmaktadır. Ahşap konut gibi yanıcı ve yıllara meydan gösteremeyen nitelikte olmayıp, çok daha ileri düzey bir teknoloji ile donatılmıştır. Kullanılan tüm sarf malzemeler ISO ve TSE standartlarında belgeli, hammaddeleri ise DIN standartlarında sertifikalıdır.
31.05.2021 prefabrik
daha iyi hizmet verebilmek için çerez (cookie) kullanıyoruz. detaylı bilgi için tıklayın