Tenet 2020 (Film)

Çok karmaşık bir film. Ortalama bir izleyicinin bu filmin sağladığı tüm bilgileri ilk saatinde toplaması çok zor olacaktır. Ama ne kadar çok izlerseniz, daha fazla gizli unsur gün ışığına çıkacaktır. Ve bu gizli unsurları bir araya getirebildiğinizde. Bu filmin sadece Christopher Nolan Forward'ın mirasını alan bir "şaheser" olduğunu anlayacaksınız. Oyunculuktan bahsedersem, Robert Pattinson'un son yıllarda gerçekten çok iyi bir oyuncu olduğunu kanıtladığını söylemeliyim. Ve eminim oyunculuk yeteneği zamanla artacaktır. Performansı büyüleyici ve çok düzgün. Ne zaman kamera karşısındaysa, odağı çalıyor John David Washington da bu filmde harika. Performansı heyecan verici, gelecekte ondan daha fazlasını görmeyi umuyorum. Kenneth Branagh, Elizabeth, Himesh Patel, Dimple Kapadia, Clémence Poésy gibi diğer karakterler de oldukça başarılı oldu. Ve Michael Caine'in Müzik hakkında konuşması hakkında konuşmaya gerek olduğunu sanmıyorum, bu harika. Hans Zimmer'in skorunu özleyeceğinizi sanmıyorum. Ludwig yeterli bir iş çıkardı. Filmde iyi bir puan eksikliği yok Bu filme yerleştirilen kurgu ve post prodüksiyonu çok sevmeliyim. Sanırım bu Nolan filminin post prodüksiyonuna daha fazla odaklandığını söylemek doğru olur. Filmdeki temel sorun ses miksajıdır. Konu zaten karmaşık ve yüksek müzik notu nedeniyle bazı diyaloglar çok yumuşak. Filmde neler olup bittiğini anlamayı zorlaştırıyor. Diğer Nolan filmlerinde de yüksek BGM vardı. Ama ses ve diyaloglar sorun olmadı Herkese mütevazı ricam, lütfen filmin düşüncelerinize batmasına izin verin. Bu filmin tüm unsurlarını zihninizin kavramasına izin verin. Eminim daha fazla insan onu daha iyi bulacaktır. Komployu aldıklarını düşünenler bile. Yanlış olduklarına bahse girerim.

https://hdfullizle.org/tenet-2020-izle/
20.02.2021 ozdemir
daha iyi hizmet verebilmek için çerez (cookie) kullanıyoruz. detaylı bilgi için tıklayın